Liga kibice.net


#1 2011-03-26 23:45:01

jqb

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-20
Posty: 38
Punktów :   

Info

W tym temacie jako ze w haxballa graja same kumate twarze i same  huuuuligany to apeluje o to by były pisane informacje cos,gdzie,jak,z kim i wogole!!

Na poczatek Radomiaczek obija Powislanke dzis w Kownie.

Info ze Stalówki. Walczone ostro z psami polskimi i litewskimi,rozjebany catering, wjazd z brama i o golnie ciagle jakis walki... i bylo ciekawie.

PS  info od pana Janusza ze  pisza zebysmy załowali ze nie pojechalismy.

Offline

 

#2 2011-03-27 13:45:05

 WGW

Użytkownik

Skąd: Łęczna
Zarejestrowany: 2011-02-20
Posty: 69
Punktów :   
WWW

Re: Info

Byłem i jeden z lepszym eskapad a nie było ich mało.
Działo się non stop, kilka wjazdów z bramą, walki z ochroną, psami. Ostre gazowanie sektora granatami gazowymi które rzucali przez co większa część żygała i nic nie widziała na oczy przez kilka/kilkanaście minut. Takiego czegoś w Polsce nie doznałem. Do tej pory mam oczy i powieki czerwone.

Co do Radomiaka to niestety jqb ale nie ma czym się chwalić. Złamaliście pakt poznański, a gadki że to za to że kiedyś skroili Waszym juniorom flagi nie są na miejscu, bo uwierz że jeśli każdy miałby robić tak jak Wy atakując Powiślanke i drąc im bilety to byśmy walczyli między ekipami do teraz w tym Kownie.
Jakoś My ze Stalówką czy innymi ekipami potrafimy stać obok siebie podczas awantur w Kownie, czy siedzieć w barze obok Legii, Piasta czy Hetmana, a Radomiak nie jest wyjątkiem żeby odwalać takie numery i myśle że będzie to szybko wyjaśnione

Ostatnio edytowany przez WGW (2011-03-27 13:46:55)

Offline

 

#3 2011-03-28 07:41:43

athem

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-20
Posty: 83
Punktów :   

Re: Info

My także na kadrze przechodziliśmy obok Korony i innych zwaśnionych ekip i do niczego nie dochodziło. Poprostu tym farmazoniarzom się należało za wszystko, począwszy od flagi, szkoda tylko, że bronki uciekły. Jest jeszcze druga sprawa która chyba całą sytuacje zapoczątkowała.
Pozdro

Ogólnie wydaje mi się, że temat zbędny, raczej nikt nie bedzie tu pisał

Ostatnio edytowany przez athem (2011-03-28 07:43:02)

Offline

 

#4 2011-03-28 15:33:58

Ghost

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-20
Posty: 13
Punktów :   

Re: Info

Możesz rozwinąć tą drugą sprawę? Chodzi o rzekome pobicie jakiś typów od was przez Powiślankę na kadrze? Czy o co?
Prawda jest taka, że odjebaliście w chuj krzywą akcję i bankowo na kadrze się długo teraz nie pokażecie

Ostatnio edytowany przez Ghost (2011-03-28 15:34:14)

Offline

 

#5 2011-03-28 21:59:02

 WGW

Użytkownik

Skąd: Łęczna
Zarejestrowany: 2011-02-20
Posty: 69
Punktów :   
WWW

Re: Info

Typ z Powiślanki mówił że nikogo nie obili z Radomiaka w Kownie, ani na trasie. Nawet w południe stali pod kasą po bilety i stało mniej osób z Radomiaka i nie było żadnych akcji ze strony Powiślanki. Dopiero wieczorem zostali wykrojeni i obici przez Radomiak.
W Kownie spotkały się ekipy które rozwalały sobie auta, kroiły się, walczyły na trasach w Polsce, a w Kownie do niczego między nimi nie doszło, a Radomiak nie jest wyjątkiem że może takie numery robić, zobaczyli że Powiślanki 3x mniej to w morde lali. Słabo

Offline

 

#6 2011-03-29 11:43:09

jqb

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-20
Posty: 38
Punktów :   

Re: Info

Ja mam takie mieszane odczucia.Bo z jednej strony ok nie powinni robić tego na kadrze ale z drugiej strony Lipsko nas przewalało nie raz i także zachowywało się bez honoru, po drugie złamaliśmy pakt poznański, który nie raz był złamany już.W końcu on też się odnosi do nie używania sprzętu a  nie jedna ekipa nie raz go użyła a teraz takie gadanie. Stało się, zobaczymy jak to będzie dalej.

Pozdrawiam

Offline

 

#7 2011-03-29 16:24:54

 WGW

Użytkownik

Skąd: Łęczna
Zarejestrowany: 2011-02-20
Posty: 69
Punktów :   
WWW

Re: Info

pakt poznański to nie używanie sprzętu + spokój na kadrze i w drogach dojazdowych i powrotnych z meczów kadry.

Offline

 

#8 2011-03-30 11:18:07

athem

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-20
Posty: 83
Punktów :   

Re: Info

Ghost odnosnie twojego ostatniego zdania.
"Radomiak w kilka osob z flaga w Grecji".

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com Проживание Цингст ślub inwestycyjneporady.pl parlament